PATARIMAI

ZEN variklis Pati tyliausia skalbimo mašina

Puikus skalbimas jau nebeturi trukdyti namų ramybės. Naujoji „Whirpool“ „Supreme Silence“ pasižymi specialiu varikliu ir tvirta konstrukcija, ji sukurta taip, kad visuomet užtikrintų tylų darbą: didžiausias triukšmo lygis gręžiant tik 65 dBA, skalbyklė gali veikti bet kuriuo paros metu, nekeldama nereikalingo triukšmo. Naujoji skalbimo mašina pasižymi ZEN šoninėmis plokštėmis, specialios konstrukcijos horizontaliomis plokštėmis, kurios sumažina vibraciją gręžiant ir slopina triukšmo sklidimą. Stabilumą padidina ir triukšmą dar labiau mažina plokštės, kurios sujungtos į tvirtą, vientisą U formos korpusą.

Naktį. Kai tau reikia poilsio.

Sukurta padėti jums visą dieną, ši programa viso ciklo metu užtikrina iki 60 dBA triukšmo lygį. Dėl triukšmo lygio tai yra idealus ciklas bet kuriam paros metui: kai dirbate, kai norite pailsėti ar kai miegate.

Technologija „6TH SENSE“

Kalbant apie kasdienius skalbinius, taupyti energiją yra svarbu. „Whirlpool“ „Supreme Silence“ tiksliai žino, kaip tai padaryti, nes tą užtikrina technologija „6TH SENSE“, kuri nuolatos garantuoja didžiausią našumą. Ši pažangi funkcija energijos sąnaudas pritaiko pagal faktinį svorį, užtikrindama puikius ir efektyvius skalbimo rezultatus ir mažesnes sąnaudas: iki 45% energijos kiekvieno skalbimo metu.

„AutoDose“

Svarbu taupyti skalbiklį kiekvieno ciklo metu – tai svarbu jums, jūsų drabužiams ir planetai. Štai kodėl naujoji „Whirlpool“ skalbimo mašina yra su funkcija „AutoDoze“, tai yra automatinio dozavimo sistema, kiekvieno skalbimo metu leidžianti sutaupyti iki 30% skalbiklio ir užtikrinanti iki 26 ciklų** nepilant papildomai skalbiklio. Dozuodama reikiamą kiekį skalbiklio, ši efektyvi dozavimo sistema taip pat padeda išvengti pluoštų dėvėjimosi dėl per gausaus skalbiklio naudojimo.

„WaterSave“

Sutaupyti iki 59%* vandens kiekvieno ciklo metu yra svarbu. Naujoji „Whirlpool „Supreme Silence“ niekada nenaudoja daugiau, nei reikia, kad visuomet sutaupytų kuo daugiau. Reguliuodama vandens kiekį pagal svorį ir iš viršutinio purkštuko purkšdama vandenį tiesiai ant drabužių, ši pažangi technologija pagerina skalbimo rezultatus ir užtikrina efektyvumą.

informacija parengta pagal ; Whirlpool.lt

     Whirlpool