PATARIMAI

Laisvai pastatomos indaplovės privalumai

Vis daugiau žmonių susižavi indaplovės teikiamomis funkcijomis – juk patogu, kai pavyksta greitai susitvarkyti su dideliais kiekiais nešvarių indų. Planuojant virtuvės kambario išplanavimą, dažnai pasirenkamos įmontuojamos indaplovės, kurios lengvai integruojasi į virtuvės aplinką. Tačiau jeigu kol kas apie remontą negalvojate, šiuo įrenginiu taip pat galite pasirūpinti – tuomet tiks laisvai pastatomos indaplovės, kurias paprastai pritaikysite pagal turimos laisvos vietos matmenis ir lengvai įmontuosite reikiamoje vietoje.

Patogios ir pigios indaplovės – taip trumpai būtų galima apibūdinti šio tipo prietaisus, kadangi laisvai pastatomų indaplovių kaina kur kas mažesnė nei įmontuojamų įrenginių. Toks sprendimas pravers ir tuomet, kai virtuvės erdvė yra nestandartinė – dažnai pasirenkami siauresni indaplovės matmenys, leidžiantys maksimaliai išnaudoti turimą laisvą vietą. Mažose virtuvėse norisi sutaupyti kaip įmanoma daugiau erdvės, tad tokiais atvejais pravers mažos laisvai pastatomos indaplovės, kurios savo funkcionalumu nei kiek nenusileidžia standartiniams variantams. Skirtingų programų gausa, ergonomiškas dizainas – priežasčių, kodėl verta įsigyti šią prekę, galima atrasti išties nemažai.

Laisvai montuojamas indaploves patogu transportuoti, o taip pat džiugina ir paprastas jų pajungimo būdas. Kadangi ją galima pastatyti bet kurioje virtuvės ar kitos patalpos vietoje, nereikia rūpintis papildomais vamzdžiais ar jungtimis, kurie leis patogiai pasiekti vandens tiekimo ar nuotekų nuleidimo vietą - ją iš karto galėsite montuoti ten, kur šie taškai bus lengviausiai pasiekiami.

Kaip sumontuoti laisvai pastatomą indaplovę?

Priklausomai nuo indaplovės modelio, montavimo instrukcijos gali šiek tiek skirtis, todėl geriausia atidžiai susipažinti su pateiktais nurodymais ir tiksliai jų laikytis. Renkantis indaplovės vietą, svarbiausia įsitikinti, kad ji lengvai galės pasiekti elektros lizdą ir vandens tiekimo bei nuotekų nuleidimo vamzdžius.  Dažniausiai jos yra prijungiamos prie virtuvės krano vamzdyno.

Taip pat naudinga įsidėmėti šiuos patarimus:

Įsitikinkite, kad pastatę indaplovę, lengvai į ją galėsite sudėti ir išimti indus, o dureles atidarysite be jokių trukdžių.

Durelės tinkamai neužsidaryti gali dėl netinkamos prietaiso padėties – ją galite sureguliuoti kojelėmis. Pagrindas turėtų būti tvirtas ir lygus.

Siekiant paprastesnio valymo, iš visų prietaiso pusių turėtumėte palikti tarpus.

Įsitikinkite, ar vandens tiekimo ir nuleidimo žarnos nėra prispaustos. Nepatartina naudoti senų žarnų – tai ypač aktualu jei seną įrenginį keičiate nauju.

Patikrinkite, ar prietaisas nėra pastatytas ant maitinimo laido.

Jei indaplovę tektų pernešti, nekelkite jos už durelių ar valdymo skydelio.

Priešingai nei renkantis įmontuojamus modelius, šiuo atveju montavimo darbus galima atlikti ir patiems, tačiau jei turite bent minimalių abejonių ir nepasitikite savimi, verčiau palikite juos  kvalifikuotiems specialistams. Šio prietaiso pajungimas ilgai neužtruks, tačiau vėliau ilgus metus galėsite džiaugtis efektyvesniu ir kur kas patogesniu nešvarių indų plovimu.

Informacija parengta pagal : https://pigu.lt/lt/g/laisvai-pastatoma-indaplove

 

 

 

 

     Whirlpool